Bobolin Atrakcje Turystyczne

Plaża w Bobolinie »

Plaża to największa atrakcja turystyczna w Bobolinie - to jedna z najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Szeroka i piaszczysta plaża nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. więcej »

 • Wejścia od ulic: Plażowa, Nadmorska

Bunkry w Bobolinie »

Bunkry w Bobolinie to owiane tajemnicą budowle, pozostałość po II Wojnie Światowej. Cześć bunkrów znajduje się na plaży, pozostałe położone są wzdłuż wybrzeża, pomiędzy Bobolinem a Darłowem. więcej »

Jazda konna i mini zoo »

Konie konna w Bobolinie. Ranczo Mustafa to miejsce dla tych, którzy chcą poznać konie, nauczyć się z nimi obcować oraz krok po kroku poznać tajniki jeździectwa, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa - Służewiec 1997. Na najmłodszych czekają kuce, aby mogły rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem już od najmłodszych lat. Z kolei na wszystkich zaawansowanych jeźdźców czekają poranne i wieczorne przejażdżki brzegiem Morza Bałtyckiego. więcej »

 • Bobolin 2
 • 94 314 86 66

Ścieżki rowerowe »

Ścieżki rowerowe w Bobolinie. Dąbki - Dąbkowice - długość 5,5 km, przebiega wśród lasu nadmorskiego, wzdłuż brzegu jeziora Bukowo. Trasy rowerowe: Pętla Szlakiem Cystersów, Duża Pętla Nadmorska, Duża Pętla Wiatrakowa. więcej »

Szlaki turystyczne »

Szlaki turystyczne. Przez Bobolin przebiegają szlaki turystyczne: czerwony - Koszaliński Szlak Nadmorski, niebieski - Szlak Rezerwatów, zielony - Szlak Wiatraków, czarny - Szlak Zabytków Średniowiecza. więcej »

Uzdrowisko »

Bobolin położony jest w strefie ochrony uzdrowiskowej "B" Dąbki. więcej »

Aquapark Balticlandia »

Balticlandia to rodzinny park rozrywki wyzwalający pozytywne emocje i nieokiełznaną radość. więcej »

 • ul. Józefa Muchy 4, 76-150 Darłowo
 • 94 314 55 00

Aquapark JAN w Darłówku »

A może basen? W pobliżu Bobolina - w Darłówku Wschodnim, przy hotelu Jan działa Park Wodny, o tej samej nazwie. To całoroczny obiekt, który z powodzeniem umila czas w przypadku kiepskiej pogody. więcej »

 • ul. Północna 14, Darłówko Wschodnie
 • 94 314 49 10
 • parkwodny@parkwodny.net

Zamek Ksiażąt Pomorskich w Darłowie »

Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie został wzniesiony w II połowie XIV wieku przez Bogusława V. Obecnie w zamku mieści się muzeum, organizowane są imprezy kulturalne. więcej »

 • ul. Zamkowa 4, 76-150 Darłowo
 • 94 314 23 51

Latarnia morska w Darłówku »

Latarnia Morska w Darłowie to ciekawa atrakcja. Z jej wieży można podziać najbliższą okolicę. Latarnia położona jest przy ujściu rzeki Wieprzy, tuż obok wejścia do portu we Wschodnim Darłówku. więcej »

 • ul. Wschodnia 14, 76-150 Darłowo
 • 601 273 317

Szlak Latarń Morskich »

Miejscowości, w których znajdują się latarnie morskie w Zachodniopomorskiem i odległości między nimi. więcej »

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Tramwaj wodny »

Tramwaj wodny kursuje w kanale Wieprzy, pomiędzy mostem rozsuwanym w Darłówku a centrum Darłowa. więcej »

Jezioro Kopań »

Jezioro Kopań - jezioro przybrzeżne, leżące wzdłuż linii brzegowej między Darłówkiem a Wiciem i Jarosławcem. więcej »

Jezioro Bukowo »

Jezioro Bukowo położone na zachód od Darłowa i Dąbek jest również dawną zatoką morską odciętą od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Połączone jest z morzem Kanałem Szczyckim. więcej »

Dąbki »

Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. więcej »

Darłowo i Darłówko »

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przedwojenną zabudową rynku. więcej »

Łazy »

Łazy posiadają swoisty mikroklimat szczególnie wskazany dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych. więcej »

Cisowo »

Cisowo to wioska położona w niedalekiej odległości od Darłowa w pobliżu jeziora Kopań. Cisowo przez stulecia było osadą wiejską. więcej »

Kopań »

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. więcej »

Wizyt: 1 307 113, Dziś: 462, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem