Bobolin Atrakcje Turystyczne

Plaża w Bobolinie »

Plaża to największa atrakcja turystyczna w Bobolinie - to jedna z najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Szeroka i piaszczysta plaża nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. więcej »

  • Wejścia od ulic: Plażowa, Nadmorska

Bunkry w Bobolinie »

Bunkry w Bobolinie to owiane tajemnicą budowle, pozostałość po II Wojnie Światowej. Cześć bunkrów znajduje się na plaży, pozostałe położone są wzdłuż wybrzeża, pomiędzy Bobolinem a Darłowem. więcej »

Jazda konna i mini zoo »

Konie konna w Bobolinie. Ranczo Mustafa to miejsce dla tych, którzy chcą poznać konie, nauczyć się z nimi obcować oraz krok po kroku poznać tajniki jeździectwa, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa - Służewiec 1997. Na najmłodszych czekają kuce, aby mogły rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem już od najmłodszych lat. Z kolei na wszystkich zaawansowanych jeźdźców czekają poranne i wieczorne przejażdżki brzegiem Morza Bałtyckiego. więcej »

  • Bobolin 2
  • 94 314 86 66, 605 29

Ścieżki rowerowe »

Ścieżki rowerowe w Bobolinie. Dąbki - Dąbkowice - długość 5,5 km, przebiega wśród lasu nadmorskiego, wzdłuż brzegu jeziora Bukowo. Trasy rowerowe: Pętla Szlakiem Cystersów, Duża Pętla Nadmorska, Duża Pętla Wiatrakowa. więcej »

Szlaki turystyczne »

Szlaki turystyczne. Przez Bobolin przebiegają szlaki turystyczne: czerwony - Koszaliński Szlak Nadmorski, niebieski - Szlak Rezerwatów, zielony - Szlak Wiatraków, czarny - Szlak Zabytków Średniowiecza. więcej »

Uzdrowisko »

Bobolin położony jest w strefie ochrony uzdrowiskowej "B" Dąbki. więcej »

Aquapark JAN w Darłówku »

A może basen? W pobliżu Bobolina - w Darłówku Wschodnim, przy hotelu Jan działa Park Wodny, o tej samej nazwie. To całoroczny obiekt, który z powodzeniem umila czas w przypadku kiepskiej pogody. więcej »

  • Darlówko Wschodnie, ul. Północna 14
  • 94 314 49 10
  • parkwodny@parkwodny.net

Zamek Ksiażąt Pomorskich w Darłowie »

Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie został wzniesiony w II połowie XIV wieku przez Bogusława V. Obecnie w zamku mieści się muzeum, organizowane są imprezy kulturalne. więcej »

  • 76-150 Darłowo, ul. Zamkowa 4
  • 94 314 23 51

Latarnia morska w Darłówku »

Latarnia Morska w Darłowie to ciekawa atrakcja. Z jej wieży można podziać najbliższą okolicę. Latarnia położona jest przy ujściu rzeki Wieprzy, tuż obok wejścia do portu we Wschodnim Darłówku. więcej »

  • 76-150 Darłowo, ul. Wschodnia 14
  • 601 273 317

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Wizyt: 1 178 708, Dziś: 101, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem