Atrakcje Bobolin - Atrakcje Przyrodnicze

Uzdrowisko »

Bobolin położony jest w strefie ochrony uzdrowiskowej "B" Dąbki. więcej »

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Tramwaj wodny »

Tramwaj wodny kursuje w kanale Wieprzy, pomiędzy mostem rozsuwanym w Darłówku a centrum Darłowa. więcej »

Jezioro Kopań »

Jezioro Kopań - jezioro przybrzeżne, leżące wzdłuż linii brzegowej między Darłówkiem a Wiciem i Jarosławcem. więcej »

Jezioro Bukowo »

Jezioro Bukowo położone na zachód od Darłowa i Dąbek jest również dawną zatoką morską odciętą od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Połączone jest z morzem Kanałem Szczyckim. więcej »

Dąbki »

Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. więcej »

Darłowo i Darłówko »

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przedwojenną zabudową rynku. więcej »

Łazy »

Łazy posiadają swoisty mikroklimat szczególnie wskazany dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych. więcej »

Cisowo »

Cisowo to wioska położona w niedalekiej odległości od Darłowa w pobliżu jeziora Kopań. Cisowo przez stulecia było osadą wiejską. więcej »

Kopań »

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. więcej »

Wizyt: 1 217 119, Dziś: 135, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem