Noclegi Bobolin
Dąbki / Bobolin - Bursztyn Medical Spa & Wellness
Bursztynowa 1
Fax 94 314 84 68
94 314 84 67
recepcja@bursztynspa.pl
www.bursztyndabki.pl , www.bobolin.pl/bursztyn
Nocleg w zł od 67 zł / doba do 136 zł / doba
Do plaży 600m

Bobolin to spokojne "agroletnisko" usytuowane między Darłowem a Dąbkami, w odległości ok. 500m od linii brzegowej Bałtyku.

Ze względu na warunki szczególnie pozytywnie wpływające na stan zdrowia, Dąbki, Bobolin i kilka mniejszych sołectw wchodzi w skład Uzdrowiska Dąbki.

Tutejszy mikroklimat bardzo korzystnie działa na górne drogi oddechowe. Ów mikroklimat tworzą między innymi: naturalnie czyste środowisko, lasy sosnowe, bliskość morza, nasycenie powietrza jodem oraz duża odległość od aglomeracji miejskich.

Bobolińska, szeroka i piaszczysta plaża jest jedną z najczystszych i najpiękniejszych nad polskim morzem - na tutejszych plażach można opalać się w całkowitej symbiozie z naturą.

W Bobolinie i okolicach wytyczono wiele ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych - amatorzy wycieczek pieszych oraz rowerowych znajdą tu wiele interesujących i pięknych tras. A interesujących się historia XXwieku z pewnością zaciekawi nietypowa atrakcja na bobolińskiej plaży - bunkry poniemieckie, wybudowane prawdopodobnie na początku lat 40-tych XX wieku.

Bliskość większych miejscowości-kurortów nadbałtyckich,  jak Darłowa czy Dąbek, zapewnia dostęp do licznych nadmorskich atrakcji, przy jednoczesnym pełnym relaksie na codzień w cichym i spokojnym Bobolinie.

Zapraszamy na wczasy w Bobolinie.

  

 

border=

Wyświetleń: dzisiaj: 30 / w tym miesiącu: 2759 / wszystkich: 93079 od 02.05.2011. Wizyty dzisiaj: 4/ wszystkich: 137 od 2015-05-20 .

© AKCEPT.EU - Bobolin nad Morzem Bałtyckim - www.bobolin.pl