Atrakcje Turystyczne

Plaża w Bobolinie

Plaża to największa atrakcja turystyczna w Bobolinie - to jedna z najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Szeroka i piaszczysta plaża nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. więcej »

Wejścia od ulic: Plażowa, Nadmorska

Rodzinne Centrum Rozrywki Bobolin

MOC ATRAKCJI DLA KAŻDEGO ! więcej »

ul. Świerkowa 2, 76-156 Bobolin (wjazd w uliczkę na przeciwko Ranczo Mustafa)

Jazda konna i mini zoo

Konie konna w Bobolinie. Ranczo Mustafa to miejsce dla tych, którzy chcą poznać konie, nauczyć się z nimi obcować oraz krok po kroku poznać tajniki jeździectwa, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa - Służewiec 1997. Na najmłodszych czekają kuce, aby mogły rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem już od najmłodszych lat. Z kolei na wszystkich zaawansowanych jeźdźców czekają poranne i wieczorne przejażdżki brzegiem Morza Bałtyckiego. więcej »

Bobolin 2

Ścieżki rowerowe

Ścieżki rowerowe w Bobolinie. Dąbki - Dąbkowice - długość 5,5 km, przebiega wśród lasu nadmorskiego, wzdłuż brzegu jeziora Bukowo. Trasy rowerowe: Pętla Szlakiem Cystersów, Duża Pętla Nadmorska, Duża Pętla Wiatrakowa. więcej »

Szlaki turystyczne

Szlaki turystyczne. Przez Bobolin przebiegają szlaki turystyczne: czerwony - Koszaliński Szlak Nadmorski, niebieski - Szlak Rezerwatów, zielony - Szlak Wiatraków, czarny - Szlak Zabytków Średniowiecza. więcej »

Aquapark Balticlandia

Balticlandia to rodzinny park rozrywki wyzwalający pozytywne emocje i nieokiełznaną radość. więcej »

ul. Józefa Muchy 4, 76-150 Darłowo

Aquapark JAN w Darłówku

A może basen? W pobliżu Bobolina - w Darłówku Wschodnim, przy hotelu Jan działa Park Wodny, o tej samej nazwie. To całoroczny obiekt, który z powodzeniem umila czas w przypadku kiepskiej pogody. więcej »

ul. Północna 14, Darłówko Wschodnie

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Dąbki

Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. więcej »

Darłowo i Darłówko

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przedwojenną zabudową rynku. więcej »

Łazy

Łazy posiadają swoisty mikroklimat szczególnie wskazany dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych. więcej »