Atrakcje Turystyczne

Plaża w Bobolinie

Plaża to największa atrakcja turystyczna w Bobolinie - to jedna z najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Szeroka i piaszczysta plaża nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. więcej »

Wejścia od ulic: Plażowa, Nadmorska

Bunkry w Bobolinie

Bunkry w Bobolinie to owiane tajemnicą budowle, pozostałość po II Wojnie Światowej. Cześć bunkrów znajduje się na plaży, pozostałe położone są wzdłuż wybrzeża, pomiędzy Bobolinem a Darłowem. więcej »

Jazda konna i mini zoo

Konie konna w Bobolinie. Ranczo Mustafa to miejsce dla tych, którzy chcą poznać konie, nauczyć się z nimi obcować oraz krok po kroku poznać tajniki jeździectwa, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa - Służewiec 1997. Na najmłodszych czekają kuce, aby mogły rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem już od najmłodszych lat. Z kolei na wszystkich zaawansowanych jeźdźców czekają poranne i wieczorne przejażdżki brzegiem Morza Bałtyckiego. więcej »

Bobolin 2

Aquapark Balticlandia

Balticlandia to rodzinny park rozrywki wyzwalający pozytywne emocje i nieokiełznaną radość. więcej »

ul. Józefa Muchy 4, 76-150 Darłowo

Aquapark JAN w Darłówku

A może basen? W pobliżu Bobolina - w Darłówku Wschodnim, przy hotelu Jan działa Park Wodny, o tej samej nazwie. To całoroczny obiekt, który z powodzeniem umila czas w przypadku kiepskiej pogody. więcej »

ul. Północna 14, Darłówko Wschodnie

Zamek Ksiażąt Pomorskich w Darłowie

Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie został wzniesiony w II połowie XIV wieku przez Bogusława V. Obecnie w zamku mieści się muzeum, organizowane są imprezy kulturalne. więcej »

ul. Zamkowa 4, 76-150 Darłowo

Latarnia morska w Darłówku

Latarnia Morska w Darłowie to ciekawa atrakcja. Z jej wieży można podziać najbliższą okolicę. Latarnia położona jest przy ujściu rzeki Wieprzy, tuż obok wejścia do portu we Wschodnim Darłówku. więcej »

ul. Wschodnia 14, 76-150 Darłowo

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Tramwaj wodny

Tramwaj wodny kursuje w kanale Wieprzy, pomiędzy mostem rozsuwanym w Darłówku a centrum Darłowa. więcej »

Dąbki

Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. więcej »

Darłowo i Darłówko

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przedwojenną zabudową rynku. więcej »

Łazy

Łazy posiadają swoisty mikroklimat szczególnie wskazany dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych. więcej »