Atrakcje Turystyczne

Bunkry w Bobolinie

Bunkry w Bobolinie to owiane tajemnicą budowle, pozostałość po II Wojnie Światowej. Cześć bunkrów znajduje się na plaży, pozostałe położone są wzdłuż wybrzeża, pomiędzy Bobolinem a Darłowem. więcej »

Zamek Ksiażąt Pomorskich w Darłowie

Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie został wzniesiony w II połowie XIV wieku przez Bogusława V. Obecnie w zamku mieści się muzeum, organizowane są imprezy kulturalne. więcej »

ul. Zamkowa 4, 76-150 Darłowo

Latarnia morska w Darłówku

Latarnia Morska w Darłowie to ciekawa atrakcja. Z jej wieży można podziać najbliższą okolicę. Latarnia położona jest przy ujściu rzeki Wieprzy, tuż obok wejścia do portu we Wschodnim Darłówku. więcej »

ul. Wschodnia 14, 76-150 Darłowo

Szlak Latarń Morskich

Miejscowości, w których znajdują się latarnie morskie w Zachodniopomorskiem i odległości między nimi. więcej »

Dąbki

Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. więcej »

Darłowo i Darłówko

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przedwojenną zabudową rynku. więcej »

Cisowo

Cisowo to wioska położona w niedalekiej odległości od Darłowa w pobliżu jeziora Kopań. Cisowo przez stulecia było osadą wiejską. więcej »

Kopań

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. więcej »