Plaża w Bobolinie

Informacje

 • Wejścia od ulic: Plażowa, Nadmorska

Plaża w Bobolinie

Bobolin oddalony o około 1 km na południowy wschód od brzegu morskiego. Plaża w Bobolinie to jedna z najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Tutejsza szeroka i piaszczysta plaża nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. To sprawia, że doceniają ją turyści spragnieni prawdziwego wypoczynku, ciszy i spokoju. Unikalnego klimatu dodają plaży pozostałości po bunkrach z II Wojny Światowej.

Ostatnia aktualizacja - wrzesień 2018 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.bobolin.pl nie odpowiada.

Mapa

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Super polecamAutor: Asia
  Plaża duża, czysta przyjazna dzieciom, jeździmy od 5 lat co roku. Polecam...
  Plaża duża, czysta przyjazna dzieciom, jeździmy od 5 lat co roku. Polecam
 • PlażaAutor: Małgorzata
  Plaża bardzo ładna i zadbana, jedynie końskie odchody policyjnego patrolu czasem ją zanieczyszcz...
  Plaża bardzo ładna i zadbana, jedynie końskie odchody policyjnego patrolu czasem ją zanieczyszczają. Woda jak na Bałtyk czysta, ale jeszcze chłodna.
 • Plaża - czerwiec 2018rAutor: Kaśka
  Miejsce urokliwe. Cudny zapach róż zmieszany z zapachem końskich odchodów. Powinno się karać R...
  Miejsce urokliwe. Cudny zapach róż zmieszany z zapachem końskich odchodów. Powinno się karać Ranczo Mustafa za zanieczyszczanie plaży jak i dojścia na plaże. Chodzenie slalomem po ścieżce nie należy do przyjemności. Plażowanie między końskimi kupami też przyjemne nie jest. Ktoś się powinien zająć Ranczem i przywalić im taką karę za zanieczyszczanie plaży żeby zaczęli wreszcie wozić ze sobą łopatkę i worek. Trzeba odejść spory kawałek od wejścia na plażę żeby nie siedzieć w walających się wszędzie odchodach. Konie brudne, zgrzebła i wody nie widziały to co się dziwić, że właściciel nie wie co to sprzątanie po zwierzętach. Może w pełnym sezonie ktoś pilnuje sprzątania. Ja byłam w połowie czerwca i masakra.
  Szkoda bo plaża naprawdę świetna. Piasek grubszy, nie przykleja się wszędzie. Zejścia do wody łagodne. Spacerkiem można dość do sąsiednich miejscowości. Domki i ośrodki cudowne, ale sielankę burzą niestety te koński miny. Czy to nie stanowi zagrożenia dla dzieci? Pasożyty, bakterie e.coli z walających się odchodów w piasku?
 • ocena plaży i BoboolinaAutor: Jarek
  Plaża ładna, ale przed sezonem należało lepiej zadbać o estetykę, przegrabić, częściej posp...
  Plaża ładna, ale przed sezonem należało lepiej zadbać o estetykę, przegrabić, częściej posprzątać zanieczyszczenia ukryte pod piachem i wodorosty. Ulica Plażowa zanieczyszczona przez " niespodzianki " patroli policyjnych leżących po kilka dni. Podobne" niespodzianki" dotyczą ul.Świerkowej od Rancza Mustafy, gdzie wielu turystów korzysta z pobliskiego ośrodka. Chodzenie slalomem i przeskakiwanie chyba nie należy do atrakcji wypoczywających.
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.