Opis

Sonar to kameralne miejsce, które składa się z 9 komfortowo wyposażonych domków, stołówki "MESA", placu zabaw, zadaszonego paleniska do wspólnego biesiadowania i parkingu. Naszym atutem są bogate i zdrowe śniadania w formie bufetu szwedzkiego.

Nasze domki zapewniają idealne warunki dla rodzinnego wypoczynku, możliwość grillowania i  zabawy dla dzieci na zjeżdżalniach, huśtawkach, przy stole do tenisa stołowego czy piłkarzykach.. Biały piasek szerokich i czystych plaż (1300 m od plaży) oraz bogate ilości jodu sprawią, że przeżyją Państwo zdrowe i niezapomniane wakacje. Bliskie sąsiedztwo Darłowa (5 km) i Darłówka jest atutem korzystania z atrakcji starego miasta i klimatu portu rybackiego. Uzdrowisko Dąbki oferuje szeroki zakres usług rehabilitacyjnych i SPA.

Wyposażenie

Cechy charakterystyczne naszych domków

  • wysoki standard,
  • domki ogrzewane,
  • osobna sypialnia, salon, aneks kuchenny, łazienka,
  • wygodne łóżka;
  • duży zadaszony taras 12,5 m kw z kompletem mebli wypoczynkowych, parawanem i leżakiem na plażę,
  • czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, podstwawowe naczynia, sztućce, garnki,
  • telewizja naziemna i satelitarna,
  • dostęp do internetu WiFi-Hotspot,
  • plac zabaw dla dzieci.

Cennik

 Cena uzależniona jest od rodzaju domku (4 osobowy lub 5 osobowy), terminu wynajęcia domku, długości pobytu, ilości osób oraz opcji bez śniadania lub ze śniadaniem.

W czasie wakacji oferujemy tylko pobyty ze śniadaniami. Generalnie cena za domek za dobę kształtuje się od 195 PLN do 590 PLN.

Wyślij zapytanie

Domki SONAR

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Sonar, ul. Darłowska 5, 76-156, Bobolin, Dąbki, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.Domki SONAR

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu bobolin.pl

+48 605 315 373 +48 606 333 393
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00